Evie Launcher

Ücretsiz kişiselleştirme uygulamasıdır
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 5.14 MB
  • Version 2.7.7
  • Dil İngilizce
  • Firma Evie Labs Inc.
Evie Launcher, basit ana ekran değiştirme özelliğiyle istediğinizi kolayca yapmanıza yardımcı olabilecek bir uygulamadır.

Çekmece görünümü ile tasarlanmış Evie Launcher uygulaması, ızgara ve sıralama listesi olmak üzere pek çok özelliğe sahip. Canlı duvar kâğıtları ve arama çubuğundaki özelleştirme ikonu ile ana ekran sayfasını istediğiniz şekilde şekillendirebilirsiniz.

 Klasör şekillerini dilerseniz kendi zevkinize uygun olacak şekilde tasarlayabilir, daha hızlı ve benzersiz bir şekilde ekran ızgarasına da uyarlayabilirsiniz. Görsel ön izleme sayesinde yeniden tasarladığınız temaları önceden görebilir, daha sonra uygulayabilirsiniz.

 Yedekleme ve geri yükleme özelliği de bulunan Evie Launcher uygulaması ile çıkarılabilir simge etiketleri kullanıcılarına sunuluyor.  Evrensel arama tuşuyla tek bir yerde tüm uygulamalarınız için arama yapabilmeniz mümkün.  Sizin için oldukça zaman alıcı ve zor bir iş olan kişiler, restoranlar, tv programları veya müzisyenler gibi pek çok konuda istediğiniz özelliklere uygun olacak şekilde aramalarınızı gerçekleştirir.

 Evie Launcher uygulamasının hızlı erişim özelliğinden yararlanmak istiyorsanız; anında arama veya alfabetik uygulama çekmecelerinden birini başlatabilirsiniz. Izgara veya simge boyutlarını isteğinize göre değiştirmek içinde sezgisel tasarım özelliğinden yararlanabilirsiniz. Özel kısa yollar oluşturarak, ana ekranda dilediğiniz düzenlemeleri gerçekleştirebilmeniz mümkün.  Tek dokunuşla oldukça hızlı bir şekilde tüm aramalarınızı yapabileceğiniz Evie Launcher uygulaması kullanımı oldukça kolay uygulamalardan biridir. Sizde ücretsiz olan bu uygulamayı cihazınıza hemen yükleyin!

Evie Launcher indir